Úvod » Slovo ředitele

Nespokojenost s přístupem

publikováno 14.10.2013 (aktualizováno 22.10.2013)

Zdravím Vás přátele,

u Mitase a mě panuje obrovské rozčarování, jenž tento víkend vygradovalo. Nelíbí se nám Váš přístup k nominacím na zápasy, stálé výmluvy jak už den před zápasem, tak odpovědi na nominační sms po 3 dnech a nejvíce NEdostavení k zápasům, když potvrdíte účast (sám nejlíp víte o koho se jedná).Nejedná se o všechny, ale většinu a jsme tým, tak bychom to měli řešit spolu.

Uvědomte si, že neustálé obvolávání, esemskování a nedej bože doprošování stojí především Mityho čas, ale také jeho vlastní peníze, které jsou oproti jedné Vaší esemesce za týden nesrovnatelné!

Sám vím, že pokaždé není čas, nebo se člověk necítí po zdravotní stránce, ale sestava se vybírá hlavně podle volna od velkého fotbalu, nebo hokeje a je nás na soupisce asi 33 !!!!!!! Ještě jednou opakuji 33! Takže si myslím, že kdo zájem hrát za Kocovinu má, tak ty dvě hodiny času oželí.

A lepit sestavu půl hodiny před zápasem, kdy se dozvím, že tuten se vožral, že nemůže přijet, támhleten má rýmičku, další zase staví kuchyni a podobný případy, pak mi to neskutečně vytáčí, protože už nehrajeme 4. třídu, kde si můžeme dělat co chceme,ale městský přebor, kde nás pak soupeř vyučí a my tam v 5 lidech padáme na držku! Mě taky nebylo nejlíp jak zdravotně, tak jsem 2 hodiny po příjezdu z futsalu měl zápas na fotbale, taky jsem přišel ve 4 ráno a prej jsem byl na sračky :) , ale přišel jsem, protože jsem to slíbil a mám to rád, už jenom kvůli tý show mi to za to stojí než se válet doma na gauči, nebo vidlákovat na facebooku!

Dříve nás bylo o 15 míň a hádali jsme se kdo půjde hrát, sami jsme se ozývali a nominovali a dneska se jen a jen vymlouváme.

Chci, aby jste si uvědomili, že hrajeme také víkendovou soutěž a ne jen zimní pohár v hale, kam se TAKŘKA každý hrne..

Když už jsme u toho poháru, pak Vám přišla sms - máme každý zaplatit trapných 100,-- kč do týdne, buď na účet uvedený v Jirkovo sms, nebo mě, nebo jemu osobně.

Jestli to nevybereme, tak to nemusíme vůbec přihlašovat.

Teď je otázka na Vás, chcete to hrát? Chcete něco změnit, máte nějaký nápad nebo něco co byste si přáli říct? Chcete dělat nominace a stavět sestavy??? Jsme nakloněni každému nápadu, diskuzi. Nebo hrát už nechcete?? Zrušíme to? Nebo v zimě přivedeme 10 jiných hráčů, protože už hrát nechcete??

Chci do dvou dnů napsat Váš názor do sms, nebo alespoň jestli máte zájem dál hrát za Pobřeží kocoviny!!!   ?

Zakládali jsme tento klub jako parta kamarádů, která se chce bavit a bavit lidi kolem - myslím, že se nám toho už dost podařilo, výsledky se dostavily a bylo by mi líto, kdybychom se rozhádali, nebo se naše cesty rozešly. Myslím, že partu máme nejlepší v republice a naše dokopný, zpívánky a show při zápasech nám závidí každý protihráč a přihlížející divák. Vybudovali jsme si za těch pár let i velký respekt, který by byla škoda ztratit!

Čekám Vaše odpovědi a doufám, že se to zlepší!+

P.S: v té sms můžete rovnou napsat jestli můžete v neděli ráno na zápas, čas si zjistíte tady na webu.

Herry.